Ak Parti Maltepe İlçe Başkanlığı Dayanışma Yemeğinde Buluştu

  DSC_00622 
 AK Parti Maltepe ilçe teşkilatının “Birlik Beraberlik” yemeği, Maltepe Dream Hill Hotel’de gerçekleştirildi.

Toplantıya İl Başkan Yardımcısı Haydar Ali Yıldız’ın yanı sıra Rahime Akdoğan, il yöneticileri, mahalle muhtarları, STK yetkilileri ve  Maltepe Belediye Başkan aday adaylarından Prof. Dr. Edibe Sözen, Kadem Ekşi, Atilla Üstündağ, Muhammet Ali Çavuşoğlu, Bahadır AYDIN, Sedat Narin,İlhan Binici, Adem Göktaş, Enver Küçükvar, Numan Sabit Kaldırım ile meclis üyesi aday adayları ile mahalle muhtar adayları katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Ak Parti Maltepe ilçe SKM (Seçim koordinasyon Merkezi) başkanı Erdoğan Akkaya, çalışmaların il başkanlığı programları dahilinde devam ettiğini belirterek, “Başkan adayımızın açıklanmasının ardından çalışmalarımız start alacak. Bugüne kadar gecesini gündüzüne katan teşkilat mensuplarına sonsuz teşekkür ederim.

DSC_00622

Önümüzde kısa bir zaman kaldı. Sizlerden daha fazla zaman ayırmanızı rica ediyorum. Maltepe’nin bize çok ihtiyacı var. Özlenenle özleyeni buluşturmak adına yapacağımız daha çok çalışmalarımız var. Bundan önce Maltepe de Ak Parti belediyeciliğinin yaptıkları var. 5 yıl içinde Maltepe’de boşa geçmiş bir zaman var. Bizler inşallah Maltepe Belediyesini aldığımızda,5 yılda 10 yıl gibi çalışıp bu açığı kapatacağız” dedi.
Daha sonra kürsüye gelerek geceye katılanlara seslenen AK Parti Maltepe ilçe başkanı Kamil Barkır, Türkiye’nin birlik, beraberlik ve samimiyete en fazla ihtiyaç duyulduğu bir dönemde olduğunu belirterek başladığı konuşmasına şöyle devam etti. “ Başta ülkemiz olmak üzere İstanbul’un, Maltepe’nin birlik ve beraberliğe samimiyete vefaya en çok ihtiyaç duyduğu zamanlardan birisini yaşıyoruz
Milletin vicdan terazisi hassastır.
Ak Parti iktidara geldiği günden beri yaşamış olduğu 7 seçimde teşkilat ve halkımıza hep şunu söyledik; Bu seçim hayati önem taşıyor dedik. Bugüne kadar yaşadığımız her seçimde ülkemiz için milletimiz için bu coğrafya için hayati önem taşıdığını ifade ettim. Bu millet seçerken asla hata yapmıyor.  Bunu 1946’lardan beri gördük. Ancak milletin iktidara getirdiklerini hazmedemeyenlerin, karanlık odaklar arkasında plan yapanlar 1960 ‘da Adnan Menderes’i şehit etmişlerdir. Derin yapılarla yapılmış  olan karanlık odaklar milletin seçtiklerine 10 yıl gibi bir zaman belirliyorlar. Kaos oluşturmaya çalışanlar bugünde aynı  yapının planlarını 1960 darbesiyle  ortaya konulan milletin iradesine  karşı olan tavrı bugünde devam ettirmeye başladılar. 
Maltepe’ye  Hizmet Etmeye Gayret Ettik
Ak Parti’nin iktidarla buluştuğu ilk günden bugüne kadar yaptığı çalışmalarla birlikte önümüzde çok önemli bir seçime gittiğimiz bu zaman dilimi içerisinde toplumun ve basının önünde cereyan eden bazı olayları görüyoruz. Gerçekten ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu görüyoruz. Biz göreve geldiğimiz ilk günden itibaren sürekli olarak teşkilat mensuplarımızla, basın mensupları ve vatandaşlarımızın içerisinde bulunan kanaat önderlerimizle buluşmaya özen gösterdik. Ortak akıl oluşturmaya, katkı almaya ve ortak akılla birlikte Maltepe’ye hizmet etmeye gayret ettik.
Bu Seçim Hayati Önem Taşıyor
Ak Parti iktidara geldiği günden beri yaşamış olduğu 7 seçimde teşkilat ve halkımıza hep şunu söyledik; Bu seçim hayati önem taşıyor dedik. Bugüne kadar yaşadığımız her seçimde ülkemiz için milletimiz için bu coğrafya için hayati önem taşıdığını ifade ettim. Bu millet seçerken asla hata yapmıyor. Bunu 1946’lardan beri gördük. Ancak milletin iktidara getirdiklerini hazmedemeyenlerin, karanlık odaklar arkasında plan yapanlar 1960 ‘da Adnan Menderes’i şehit etmişlerdir. Derin yapılarla yapılmış olan karanlık odaklar milletin seçtiklerine 10 yıl gibi bir zaman belirliyorlar. Kaos oluşturmaya çalışanlar bugünde aynı yapının planlarını 1960 darbesiyle ortaya konulan milletin iradesine karşı olan tavrı bugünde devam ettirmeye başladılar.
Kurgu Saldırılarla  Karşı Karşıyayız
Nitekim her seçim öncesinde çok ciddi sıkıntılar yaşadık. Referandum seçimlerinden önce Hakkâri’de yapılan saldırı bir örneğidir. Bir takım kurgu senaryolarla, bir takım karanlık odaklar tarafından planlanan Ak Parti iktidarını al aşağı etmeye yönelik kurgu saldırılarla karşı karşıya kalıyoruz. Ancak şuan ki Ak Parti kadroları 1960 yılının kadroları değil 1971, 1980’in kadroları hiç değil.
Biz başbakanımıza, Ak Parti’ye ve Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkmaya devam edeceğiz. AK Parti ile ülkemiz nasıl itibar kazanmışsa, ülkemizde ki iş adamları elinde ki pasaportu Türkiye pasaportu olarak gösterdiği zaman nasıl gururla gösteriyorsa bugün Ak Parti ile yönetilen şehirlerde ak kimlikle dünyada ki diğer metropoller ile yarışan kentler haline gelmişlerdir.
Maltepe’ye yazık  Edildi..
Bugün Maltepe de 5 yıldır AK Partili İBB’nin yatırımları olmasa ne yazık ki Maltepe sokaklarında yürünemez hale gelecek. Sokaklarda vatandaşımızla buluştuğumuzda, bu mevcut idareden yaka silkildiğini görüyoruz. Ne yazık ki Maltepe’ye yazık edildi. Halkımızın tercihine saygılıyız. Ancak önümüzde bir fırsat var. 30 Mart günü önüne konulacak olan sandıkla Maltepe Halkı sırtına yük olan bu idareden kurtaracaktır. Biz yaptığımız çalışmalarla Maltepe’yi Ak Parti ile buluşturacağız” dedi.
Benlik Kavgasına  Yer Vermeyeceğiz
Gecenin son konuşmasını yapan AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Haydar Ali Yıldız 30 Mart günü yapılacak olan mahalli idareler seçiminde Ak Parti bayrağını en yükseğe taşıma gayretinde olan kadın kolları ve gençlik kolları ile ana kademeye teşekkür ederek başladığı konuşmasına birlik ve beraberlik mesajları ile devam etti. Çok hassas bir dönemden geçildiğini belirten yıldız; “Bir olmak ve birlik ruhuna sahip olmak, teşkilatçı olup kan kusup kızılcık şerbeti içtim diyebilmektir. Hiç kimse ben diyerek bizi mahvedemez. Asla bu çatı altında benlik kavgasına yer vermeyeceğiz.
Telafisi Olmayan  Bir Zamanın İçerisindeyiz. Teşkilat mensupları dik duracak, onurlu duracak. Mahallesinde, mahalle başkanı, kadın kolları gençlik kolları, ana kademe ilçe başkanı, meclis üyesi adayı, belediye başkan aday adayı dik duracak. Ve günü geldiğinde sandığa giden millet dimdik duracak. İşte o zaman işte orada mazlumların umudu olan Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşunu göreceksiniz. Ay Yıldızlı bayrağı en yüksekte göreceksiniz. Ancak bizim dik durmamız gerekiyor. Yoksa Tayyip Erdoğan’a bir slogan olarak dik dur eğilme değil. Dik duruyoruz, bu lider dik duruyor, bu millet dik duruyor eğilmiyor sen de  dik dur başbakanım sende eğilme diyebileceğiz inşallah.  İnanıyorum ki Maltepe’de tüm kademeleri ile seçim çalışmalarına hazır. Aday adaylık süreci istişare ile belirlenecektir. Telafisi olmayan zamanın içerisindeyiz. Yorucu ve anlamlı bir dönem bizi bekliyor. Tüm kademelerimiz ve adaylarımızla birlikte, tam benden bu kadar dediğiniz anda yeniden canlanacak ve yeni başladık diyerek ayağa kalkacaksınız.

Bd94xhFIAAADqfk

Ak Parti İlçe Kadın Kolları Ve Meclis Üyesi Aday Adayları Bşk. Av.Kamil BARKIR İle Birarada

DSC_00374

DSC_0053

Ak Parti Maltepe Belediye Meclis Üyesi A.Adayları Selami YEŞİLYURT, Nuray Güney FURTUNA, Bülent Gürpınar, Saime ÖZCAN

Bd-MqDEIQAAXe5G  Bd9jofpIIAACZoq

MKYK. Üyesi Prof.dr. Edibe sözen YAVUZ, İl Başkan Yardımcısı Haydar Ali Yıldız

DSC_00363

Maltepe Belediye Başkan Adayları Kadem EKŞİ, Muhammet Ali ÇAVŞOĞLU

DSC_00342

Maltepe Belediye Başkan Adayları Kadem EKŞİ, Ak Parti İlçe Başkanı Av. Kamil BARKIR

108 DSC_00542

Zümrütevler Mah. Muhtar Adayı: Serkan ASLAN, Ak Parti Maltepe Belediye Meclis Üyesi A.Adayı Selami YEŞİLYURT

024 021

Vakıfbank Yönetim Kurulu Üyesi Halim KANATÇI Davetliler Arasındaydı

019

017

012

Ak parti Maltepe Belediye Başkan Adayları, Enver KÜÇÜKVAR, İlhan BİNİCİ, Atilla ÜSTÜNDAĞ 

 

Yorumlar : 0 Yorum